"Робота в Інтернет" - хатня робота в Інтернеті
работа на дому, надомная работа, работа в Интернет, работа через Интернет, работа на компьютере, работа на ПК


Русский язык - работа в Интернет
Українська мова - робота в Інтернеті

Робота в Інтернет

Під роботою в Інтернет мають на увазі роботу в режимі он-лайн та не завжди це означає роботу через Інтернет. Більшість завдань вирішуються на локальному комп'ютері без використання доступу до мережі Інтернет, а результати роботи здаються (пересилаються) через Internet компанії замовнику, на CDR носієві або по електронній пошті.

Не можна точно прогнозувати, який об'єм часу може знадобитися вам в режимі он-лайн, для виконання роботи. Це може бути всього година в день або п'ять годин в підключеному до мережі Інтернет стані. Багато що залежить від трудності виконання роботи, яку ви робите в даний момент.

До поняття робота через Інтернет відносять інші дії співробітників в розумінні термінології.

Робота через Інтернет - це виконання завдань в режимі он-лайн - пошук файлів, сортування інформації, робота з базами даних, документами, доступними в мережі. Така робота оплачується по вищій ставці, оскільки є більш напруженою.

При повній або частковій зайнятості в роботі через Інтернет вам не обов'язково мати високошвидкісний доступ до мережі. Достатньо модемної лінії зв'язку. Хоча швидкий Інтернет необхідний кров з носа коли ви хочете торгувати на валютному ринку Forex. Бо події на ринку Форекс змінюються зі швидкість світла, тому тут потрібно бути завжди в курсі всіх подій.

Виконувати роботу як через Інтернет, так і в мережі Інтернет локально, доступно без виключення всім. Вимоги існують тільки до робочого місця: наявність комп'ютера класу Пентіум, модемна або виділена лінія доступу до мережі Інтернет у вас удома. Роботі можна присвячувати стільки часу, скільки ви порахуєте потрібним для себе. Час, що приділяється роботі, пропорційно впливає на вашу заробітну плату.

 

 


© 2007-2015 job-career.com.ua