Нові банкноти у світі
работа на дому, надомная работа, работа в Интернет, работа через Интернет, работа на компьютере, работа на ПК


Русский язык - работа в Интернет
Українська мова - робота в Інтернеті

Новини про банкноти

01.07.2008 - В Естонії поступили в обіг нові банкноти номіналом 25 і 500 крон, які зовсім не відрізняються зовні від попередніх банкнот, але тепер вони оснащені новими елементами захисту від підробок.

Одним з елементів захисту є підпис Андреса Ліпстока - президента Банку Естонії, а також рік випуску банкноти.

Нові банкноти були виготовлені в Германії видавництвом Gieseke & Devrient GMBH в 2007 році.

Старі банкноти залишаються в обігу як законний платіжний засіб.

12.07.2008 - В Китайській Народній Республіці вперше за останні десятиліття з'являться на світло нові банкноти без портрета Мао Цзедуна. На передній частині купюри гідністю в 10 юанів (що складає приблизно $1) буде зображений новий олімпійський стадіон в Пекіні, а на обороті - грецька статуя дискобола.

Всього планують випустити 6 млн. таких нових банкнот. Старі купюри, на яких зображений Мао, як і раніше будуть в ході.

14.07.2008 - В Австралії випущена перша в світі полімерна банкнота номіналом 100 доларів

Резервний банк Австралії в співпраці з компанією CSIRO розробив і випустив першу в світі 100-доларову полімерну банкноту, яка зроблена з неволокнистої і непористої полімерної плівки. Важливі вимоги, які були пред'явлені до матеріалу, - це високий опір зносу, хороші властивості на гнучкість і триваліший термін використання у відмінності від паперової банкноти.

Основна перевага нового матеріалу перед папером полягає в тому, що банкноти залишаються чистішими, оскільки запобігає поглинання вологи, поту і грязі. CSIRO також розробила різноманітні системи захисту для безпеки використання полімерних банкнот. Ці особливості включають комбінації спектроскопічних методів, синтетичної хімії, нанотехнології, поверхневої маніпуляції мікроструктури і хімії полімеру.

На сьогоднішній полімерні банкноти використовуються в 22 країнах і мають триваліший термін використання, чим паперові.

20.07.2008 - Уряд Зімбабве ввів в обіг купюру в 100 мільярдів доларів

Центробанк Зімбабве випустив купюру в 100 мільярдів місцевих доларів, повідомляє AP. Нові банкноти офіційно будуть введені в обіг з понеділка, 21 липня. Проте вже в неділю такі купюри стануть використовуватися при обміні іноземної валюти.

Одній банкноти з одинадцятьма нулями, відзначає AP, не досить навіть для покупки буханця хліба. За 100 мільярдів зімбабвійськіх доларів, приблизно рівних одному долару США, можна придбати лише чотири апельсини. Ще в травні 2008 року, коли ЦБ Зімбабве попередній раз вводив в оборот купюри нового номінала, один американський долар оцінювався в 50 мільйонів зімбабвійськіх. Купюру в 50 мільйонів, повідомлялося тоді, можна було обміняти на три буханці хліби.

Банкноти, що випускаються в звернення ЦБ Зімбабве з 2003 року, є не грошовими знаками, а чеками на пред'явника, термін дії яких строго обмежений. Так купюри в 100 мільярдів доларів діятимуть лише до 31 грудня 2008 року. Зімбабве вважається країною з найвищим в світі темпом зростання інфляції. За останніми даними ЦБ Зімбабве, обнародуваним 16 липня, інфляція в країні складала 2,2 мільйона відсотків в річному численні.

украина новости общество

 


© 2007-2015 job-career.com.ua