Як встановити лічильник для сайта
работа на дому, надомная работа, работа в Интернет, работа через Интернет, работа на компьютере, работа на ПК


Русский язык - работа в Интернет
Українська мова - робота в Інтернеті

Помилки веб-майстрів при розміщенні лічильника статистики сайту

Помилка № 1 - дуже багато лічильників

Дуже часто в мережі Інтернет можна зустріти сайти, які виглядають як ялинки на Новий Рік, - вони обвішані лічильниками статистики як гірляндами: Рамблер TOP100, LiveInternet, SpyLog, HotLog, Mail.ru і так далі і тому подібне. Під час відвідин такої сторінки, браузер відвідувача починає почергове завантаження всіх цих лічильників, і для кожного з них встановлює окреме з'єднання. Поки вантажитимуться всі лічильники - відвідувач може не витримати, і покинути цю сторінку.

Власне, небажанням чекати, поки завантажаться всі лічильники, пояснюється той факт, що кожен наступний лічильник показує на 3-5% відвідувачів менше, ніж лічильник, який встановлений вище по коду сторінки. Тому прагніть не завішувати свій сайт численними лічильниками, досить встановити LiveInternet і Google Analytics (невидимий лічильник) для підрахунку статистики сайту. Лічильник Рамблер ТОП 100 треба встановлювати в тому випадку, якщо сайт бере участь в цьому рейтингу, оскільки позиція в рейтингу ТОП100 залежить від кількості відвідувань сайту.

Помилка № 2 - встановлення лічильника не на кожну сторінку

Це ще одна дуже поширена помилка творців сайтів при розміщенні лічильників - установка лічильника на одну сторінку, або не на всі сторінки сайту. Така ситуація стає можлива тоді, коли розділи сайту або його частини збираються з різних шаблонів або файлів. Якщо встановити код лічильника тільки в один шаблон або файл, то ми отримаємо в результаті статистичні дані по відвідуваності нижче реальних - адже враховуватися буде тільки відвідуваність тих сторінок, на яких розміщений лічильник.

Помилка № 3 - встановлення лічильника внизу коду сторінки

Якщо встановити код лічильника внизу сторінки, то він завантажуватиметься в найостаннішу чергу. А якщо на сторінці розміщено багато графічних або Flash елементів, які довго завантажуються, то поки черга дійде до коду лічильника внизу сторінки, користувач може вже покинути сайт, і його звернення не буде зафіксовано.

Для поліпшення якості збираних статистичних даних різні системи пропонують використовувати роздільний код. Перша частина лічильника розміром 1 піксель, служить для збору статистики, цю частину рекомендується розмістити на самому початку сторінки, але вже після тега body. Друга частина - це код логотипу, який можна розмістити в будь-якому місці сторінки, - від цього вже нічого не залежить.

 


© 2007-2015 job-career.com.ua