Як встановити лічильник для сайта
работа на дому, надомная работа, работа в Интернет, работа через Интернет, работа на компьютере, работа на ПК


Русский язык - работа в Интернет
Українська мова - робота в Інтернеті

Ташкент відмовиться від тролейбусів з міркувань економії

Узбекистан вирішив відмовитися від тролейбусів в Ташкенті з міркувань економії, повідомив 1 листопада агентству РІА Новини джерело в уряді республіки. До кінця 2010 року всі тролейбуси планується замінити на автобуси "Ісузу", які проводить Самаркандській автомобільний завод.

За словами співбесідника агентства, в Ташкенті діє чотири тролейбусні маршрути і два депо. Відповідно до планів, тролейбусні лінії будуть поступово демонтовані, а тролейбусні депо перетворять на автобусні парення або перепрофілювали. Водії тролейбусів пересядуть на автобуси.

"Інший вид електричного транспорту - трамваї - залишаються цілком економічним транспортним засобом і надалі здійснюватимуть пасажирські перевезення", - також заявив представник уряду. Як повідомляє провідне видання новин, за останні два роки Узбекистан купив в Росії 30 трамвайних вагонів на суму близько п'яти мільйонів доларів (близько 166,5 тисяч за вагон).

В Ташкенті діє сім трамвайних маршрутів, 117 автобусних і 36, - маршрутних таксі, а також три лінії метрополітену з 29 станціями. Автобусних маршрутів припадає на частку 65 відсотків всіх пасажирських перевезень.

 


© 2007-2015 job-career.com.ua