"Отримання оплати" - платіжні системи Інтернета
работа на дому, надомная работа, работа в Интернет, работа через Интернет, работа на компьютере, работа на ПК


Русский язык - работа в Интернет
Українська мова - робота в Інтернеті

Отримання оплати через Інтернет

Для того щоб отримувати гроші за роботу в Інтернете або використовувати Інтернет-гроші в інших цілях, Вам необхідно відкрити рахунки в тих платіжних системах, які Вам необхідні, або з якими працюють спонсори. Для обміну різних Інтернет-валют використовуйте систему RUpay. Також через цю систему зручно виводити гроші з Інтернету за допомогою пластикових карт і прямих платежів на рахунок в банку.

Розгянемо найбільш поширені платіжні системи Інтернета:

e-Gold

Краща зарубіжна система електронних платежів. Засоби на рахунку зберігаються в дорогоцінних металах, тому баланс рахунку, що виражений в доларах, залежатиме від поточного курсу золота. Таким чином, система незалежна від курсу національних валют. В порівнянні з WebMoney для роботи з E-Gold вам не треба викачувати ніяких програм. Після реєстрації вам привласнюється ідентифікаційний номер, за допомогою якого ви можете користуватися послугами системи в режимі он-лайн.

RUpay

Платіжна система Рупей поступово набирає обороти і з кожним днем стає все більш популярнішою. Цю систему також використовують як обмінний пункт. Гроші в Рупей зберігаються в доларах США. Ввести гроші можна багатьма способами, для виведення грошей дуже зручно використовувати пластикові карти.

Система рупей - одна з найбільш перспективних на мій погляд.

Дуже зручна ця система для власників сайтів - тут є багато способів прийому грошей, у тому числі і з карток Visa і Maestro. Якщо хочете створити Інтернет-магазин - насамперед реєструйтеся в RUpay.

WebMoney

Найбільш поширена російська система і найзручніша для жителів СНД. Цим видом електронних валют можна оплачувати участь у торгівлі валютами на ринку Форекс (Forex). Облікова система WebMoney Transfer забезпечує проведення розрахунків в реальному часі за допомогою облікових одиниць - титульних знаків WebMoney (WM). Управління рухом титульних знаків здійснюється користувачами за допомогою клієнтської програми WM Keeper.

Системою підтримується декілька валют на відповідних електронних гаманцях: WMR - еквівалент RUR - на R-гаманцях, WME - еквівалент EUR - на Е-гаманцях, WMZ - еквівалент USD - на Z-гаманцях, WMU - еквівалент UAH - на U-гаманцях, WM-C і WM-D - еквівалент WMZ для кредитних операцій - на С- і D-гаманцях. При переказі коштів використовуються однотипні гаманці, а обмін різних титульних знаків проводиться в обмінних сервісах.

 


© 2007-2015 job-career.com.ua