"Хатня робота" - робота на ПК вдома через Інтернет
работа на дому, надомная работа, работа в Интернет, работа через Интернет, работа на компьютере, работа на ПК


Русский язык - работа в Интернет
Українська мова - робота в Інтернеті

Хатня робота

Надомна робота в мережі Інтернет успішно працюють не меншого тисячі компаній, співробітники яких зайняті саме надомною роботою. Для компанії найми співробітників вдома економлять значні засоби.

У компанії немає необхідності створювати і містити нові штатні робочі місця. Як наслідок зменшується база оподаткування торгового обороту. Звідси і вигода співробітника, зайнятого надомною роботою. Заробітна плата може бути набагато вище за ту, яку платять штатному офісному співробітникові.

Найчастіше надомна робота виконується на комп'ютері користувача - ПК через інтернет.

Робота на ПК виконується, як правило, з використанням стандартного набору додатків, що є майже на кожному комп'ютері. Така робота, як обробка файлів, текстів, простій графіки, сторінок html, може успішно виконуватися не тільки просунутими користувачами. Не дивлячись на простоту поставлених завдань, цю роботу теж слід виконувати відповідально.

Компанії працедавці зазвичай достатньо високо оцінюють надомну роботу, що виконується на комп'ютері, якщо вона успішно виконана і відповідає вимогам, що пред'являються компанією. Година роботи на комп'ютері оплачується за середнім тарифом 12 доларів в годину. Тариф оплати надомної роботи може бути небагато нижче або значно вище, наприклад - якщо ви торгуєте валютами на ринку Форекс.

У наш час комп'ютерні технології і електронна комерція стали основною ланкою малого і середнього бізнесу. Індустрія випробовує реальний брак не тільки профільних фахівців, але також і фрілансерів та трейдерів ринку Forex, які готові будуть виконувати роботу для компаній на власному комп'ютері - ПК.

 

 


© 2007-2015 job-career.com.ua